Expedice krajem André

Před prázdninami se můžete vydat na pohodové vinné putování po trase cyklostezky Krajem André, které proběhne 25. června 2016 a startuje v autokempu Formanka (Šafaříkova ul., Hustopeče), a to od 9 do 12 hodin.

Trasa cyklovýletu

Základní trasa Expedice krajem André je dlouhá 41 km a vede všemi obcemi  po trase cyklostezky oslavující odrůdu vína vyšlechtěnou v našem regionu. Ze startovního místa v Hustopečích projedete Starovičky, Velké Pavlovice a Bořetice, vyšlápnete si kopec na Vrbici a odsud se pohodlně svezete do Kobylí, dál na Němčičky a Horní Bojanovice až do Kurdějova. Cesta vás povede krajinou brázděnou řádky vinohradů, mezi vyhlášenými i méně známými viničními tratěmi, kolem rozhleden i vinných sklepů, ve kterých budete moci ochutnat místní víno. Pro méně zdatné cyklisty a rodiny s dětmi pořadatelé připravili také kratší okruhy v délce 12 km, 18 km nebo 27 km. Podrobnosti včetně informací o doprovodném programu obdrží účastníci akce po zakoupení startovacího balíčku.

Ubytování – volné pokoje

V termínu konání Expedice krajem André máme v našem penzionu dosud několik volných pokojů. Ubytování si můžete rezervovat e-mailem na info@mlyn-boretice.com nebo telefonicky na čísle 775 675 210. 

© VINO TRAVEL s.r.o. • ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign – tvoříme obchodně úspěšné weby

Top