Kam na výlety, na kolo a za zábavou

Bořetice jsou místem vinařské turistiky. Pyšní se bohatou nabídkou využití volného času: vinné sklepy, místní folklorní slavnosti, sportovní nebo kulturní aktivity i výlety do okolí.

vinný sklep Bořetice 3Vinné sklepy v Bořeticích

Bořetice jsou vinařskou obcí v srdci Modrých Hor – lokalitě, která je v naší republice nejpříznivější pro pěstování červených vín, ale i zdejší bílá vína mají své kouzlo. Ve sklepní vesničce najdete přes 250 vinných sklepů, které místní vinaři otevírají pro domácí i turisty.

» více informací


cyklostezky jižní MoravaVinařské cyklostezky

V okolí Bořetic najdete hromadu cyklostezek: ať už Moravskou vinnou cyklostezku, Velkopavlovickou vinařskou cyklostezku nebo cyklostezky Krajem André a Modrá hora. Zjistěte, čím vás nadchnou.

» více informací


BořeticeTipy na výlety v okolí Bořetic

Víte, že v okolí Bořetic je toho opravdu hodně k vidění? Co se třeba vydat jako pěší Kravihorskou turistickou stezkou? Projít se můžete i po  CHKO Pálava a návštívit byste měli také město Mikulov se zámkem a Lednicko-valtický areál, který je památkou na seznamu UNESCO.

» více informací


tenisSport a relaxace v Bořeticích

Je libo tenis, volejbal či nohejbal? Nebo si chcete v zimě skvěle zalyžovat? A co si tahle odpočinout v sauně, nebo se nechat hýčkat na masáži? V Bořeticích se nudit nebudete.

» více informací


rozhledna-BořeticeRozhledna Bořetice

Nad bořetickou Kraví Horou se tyčí dřevěná rozhledna postavená rukama místních řemeslníků. Z jejího vrchu se Vám otevře rozhled na typickou krajinu Modrých Hor.

» více informací


republikaRepublika Kraví Hora

Vinné sklepy jsou v Bořeticích soustředěny ve sklepní vesnici oddělené od obce. Zdejší vinaři tu v roce 2000 založili recesistickou Svobodnou spolkovou republiku Kraví Hora.

» více informací


Bořetice2Bořetice

Jihomoravská obec Bořetice získala v roce 2005 titul Obec roku České republiky zcela právem: kromě vinařství a Kravihorské republiky nabízejí i široké spektrum kulturních, společenských i sportovních akcí.

» více informací

© VINO TRAVEL s.r.o. • ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign – tvoříme obchodně úspěšné weby

Top