Nezařazené

KnihPoint na Mlýně

KnihPoint najdete v chodbě v prvním patře našeho penzionu. Zde jsou Vám k dispozici nejrůznější žánry knih – od místopisných, přes detektivky, knížky pro děti a náctileté a také pár kousků opravdové klasiky. A pokud si zde knížku vyberete a nestíháte ji během Vašeho pobytu dočíst – nic se neděje! Zkrátka si ji odvezte domů! A pokud u nás svou knížku dočtete a nechce se Vám s ní tahat domů, nechejte ji v našem KnihPointu pro další hosty!

Soutěž o víkend v Bořeticích

Zúčastněte se naší soutěže o víkend na jižní Moravě, kterou pořádáme na našem facebookovém profilu. Ve hře je ubytování pro dvě osoby v termínu od 5. do 7. srpna 2016. Naše spřátelené vinařství Baraque přidalo k výhře ještě dvě láhve Frankovky rosé 2015 a dvě skleničky, aby Vám vyhraný pobyt ještě zpříjemnilo.

večer ve vinném sklepě vinařství Baraque

Volné pokoje na akci Ze sklepa do sklepa

Ze sklepa do sklepa ve Velkých Bílovicích

Jednou z turisticky nejatraktivnějších vinařských akcí je putování Ze sklepa do sklepa ve Velkých Bílovicích. To letošní proběhne 2. dubna 2016 a svoje dveře otevře na padesát vinných sklepů a vinařství. Dokonalá organizace zahrnuje nejen celodenní ochutnávku, večerní kulturní program a občerstvení, ale také autobusy pro přesun mezi jednotlivými sklepními lokalitami.

© VINO TRAVEL s.r.o. • ochrana osobních údajů | cookies

Vytvořil MD webdesign – tvoříme obchodně úspěšné weby

Top